Začínáme s Wellspace

Seznamte se s prostředím Wellspace, „zasedněte“ do své virtuální kanceláře a nastavte vše potřebné – od vašich služeb a kalendáře až do seznamy klientů.

V této sekci se seznámíte se základním nastavením služeb, přidáním klientů a prostředím vašeho kalendáře. Navedeme vás také k prvním krokům, jak spustit svou službu – co vše je možné nastavit, jak oslovit klienta a jak to všechno vypadá i ze jeho pohledu.

Co na vás v tutoriálu čeká?

Jako první vás čeká seznámení se s prostředím Wellspace. Zorientujte se na platformě a nastavte svou novou online recepci, která přivítá vaše klienty. Čeká na vás také nepostradatelný nástroj Kalendář. Ve tvém Kalendáři organizuješ všechny vytvořené služby, které jsi vytvořil/a v Katalogu služeb. Všechny změny v Kalendáři představují jednorázové změny času a termínu. Tuhle sekci budeš při své práci na 1 kliknutí používat denně.

Vyplňte svůj profil a dejte klientům vědět, jaké služby nabízíte. Usnadníte tak vyhledávání i novým potenciálním klientům. 

Můžete rozlišovat mezi lekcemi a termíny. Naučíte se také jak jednorázově zastavit informace, které platí u každé služby.

Když už budete připraveni začít, tak chybí akorát přidat vaše klienty. Můžete buď přidat e-mailový seznam vašich klientů, kteří obdrží zvací zprávu a nebo můžete sami sdílet zvací link na vaši službu.

Dále se pak naučíte i jak p pracovat s informaci klientů a co vše je možné spravovat - například širokou evidenci či tvorbu permanentek.

Zde Vložte Text Nadpisu

Share on