Funkce

Věříme, že ty i tvoji klienti si používání Wellspace zamilujete.

featured
Organizace

Organizace

Jednoduchý a automatizovaný manažment tvé časové dostupnosti. O vše se postará tvůj intuitivní rezervační kalendář.

Marketing

Marketing

Rozšiřuj si svojí klientskou databázi díky poskytování živých i online služeb. Vaše nové služby budou automaticky propagovány u vašich klientů.

Komunikace

Komunikace

Buduj dlouhodobé vztahy s tvými klienty. Díky personalizovanému přístupu, sdílení dokumentů na míru, vytváření online kurzů či poskytování služeb ať jsou kdekoliv.

Rezervace

Rezervace

Vytvářej neomezený počet rezervací - skupinových, individuálních, pravidelných či nepravidelných. Wellspace rozvíjí tvé podnikání bez limitu.

Organizace

1-kliknutí

Wellspace je navržený dle tvých každodenních potřeb. Vždy vše dostupné na 1-kliknutí bez čekání.

Seznam klientu

Přidejte si je do seznamu klientů, uložte si jejich kontaktní údaje a evidujte jejich historii rezervací, nákupu.

Členové týmu

Každý z členu týmů spravuje svou časovou dostupnost i přijaté rezervace. Počet členů v týmu je bez omezení. 

Bez limitů

Získejte neomezené množství rezervací a už neomezujte vaše podnikání v rozvoji! Automatizujte procesy a nechte za vás pracovat online recepci!

Rezervace termínů

Termín je typ služby, která umožňuje klientům rezervaci konkrétního člena týmu na základě jeho dostupného času. 

Rezervace lekcí

Lekce jsou typ služby, které umožňují se klientům přihlásit na určenou lekci v den a čas, které jsou trenérem nebo studiem určené.

Marketing

Více lokalit

Ve své online recepci si můžete vytvořit až 5 různých lokalit pro vaše služby. Klienti tak mohou spokojeně vybírat podle toho, co jim bude vyhovovat nejvíce!

Permanentky

Využijte permanentky na základě vstupů automatizujte procesy rezervací vašich lekcí. Využijte flexibilitu vstupových permanentek a vytvořte poukazy nebo speciální nabídky.

Události

Organizujete události nebo poskytujete speciální nabídky? Vaši klienti uvidívšechny vaše události a nabídky přímo v jejich profilu pod realizovanými rezervacemi. 

Nabídky

Vytvořte omezené nabídky, které si můžou vaši klienti rezervovat online. Vytvořte službu jako nabídku, zadejte den a klikněte na tlačítko propagovat.

Oblíbené

Vaši klienti si mohou přidat do seznamu oblíbených wellness míst. Veříme, že wellness je budoucnost a malí podnikatelé jsou jeho úspěchem.

Design

Design, který si vaši klienti zamilují. Přizpůsobte si ho během pár vteřin. Wellspace se už o vše postará. Tvá webová a prodejní stránka v jednom.

Komunikace

Sdílení dokumentu

Sdílej dokumenty jako, video, e-book či individuální jídelníček, každému klientovi zvlášť a nebo celé skupině. Informace jsou tvým cenným aktivem.

SMS notifikace

Nastavte upozornění přes SMS. Notifikace se odesílá před rezervací a v případě změn či zrušení. Pro lekce či workshopy nastavíte oznámení pro náhradníky.

E-mailové notifikace

Emailové notifikace zdarma! Vaše online recepce bude automaticky informovat klienty o budoucí rezervaci, změně či zrušení.

Webové napojení

Získejte rezervace přímo z vaší webové stránky! Přidejte rezervační tlačítko na váš web, které klienty přímo navede do vašeho rezervačního kalendáře.

Chytrá reklama

Pořádáte události či poskytujete speciální nabídky? Vaši klienti mohou vidět všechny vaše události a speciální nabídky přímo u jejich profilu.

Statistiky

Monitorujte růst vašeho podnikání a získejte přehled o těchto základních ukazatelích: příjem, počet rezervací a popularita daných služeb.

Rezervace

24/7 kalendář

Nastavte si pracovní hodiny, přestávky nebo zavřené dny. Vaši klienti si oblíbí intuitivní online přihlašování, které je přizpůsobené jejich potřebám.

4 jazykové mutace

Aplikace je přeložena do 4 jazyku včetne notifikací, které jse dle automatické preference klienta změní tak, aby ji rozuměl. Čeština, Slovenština, Angličtina a Ruština.

Online webináře

Organizuj online živé webináře. Nebo nechej své klienty vybrat jakou formou chtějí tvou službu využít. Online konzultace nebo živé setkání.

Rezervační pravidla

Automatické notifikace klientů o jejich nadcházející rezervaci, a kolik hodin před začátkem plánované rezervace už danou rezervaci není možné změnit. 

Klientská nástěnka

Profil klienta se skládá z: budoucích rezervací, možností rychlých změn či zrušení a dalších. Klient zde zkontroluje aktuálnost rezervací, speciální nabídky a události.

Profil studia

Klienti získávají informace rychleji než kdykoli předtím! Od otevíracích až po novou událost a zrušenou lekci, bude okamžitě dostupné klientům.