Wellspace mi šetří nejméně hodinu komunikace denně, říká zakladatelka Fyzioterapie Fit and Tasty
Klára Vomáčková

Než začala Klára používat Wellspace, měla diář plný schůzek a termíny ladila přes telefon, zprávy i sociální sítě. Teď řeší rezervace přehledně z jednoho místa a zbývající čas může věnovat klientům a rozvoji podnikání.

Featured Image

Klára Vomáčková je lektorka a fyzioterapeutka působící v Brně. Dříve pracovala v ambulanci, ale rozhodla se jít za svým snem a rozjela vlastní podnikání. Nyní společně s týmem 4 kolegů provozuje nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie Fit and Tasty.

  • Krom samotné fyzioterapeutické praxe se věnuje také osvětě: schválně mrkněte na nabušený Instagram a blog nebo si poslechněte pár dílů podcastu.

Zavedení Wellspace: mírnou nervozitu střídá úleva

Klářina potřeba byla jednoznačná – ušetřit čas, odbourat diář, nastavit si časové bloky a nechat klienty, ať si rezervace spravují sami.
Když jsme se pak společně poprvé potkali nad možnostmi využití systému Wellspace, zdál se jí málo variabilní. Přesto se pustila do zkoušení a brzy zjistila, že vše funguje přesně tak, jak očekávala.
“Klienti si na systém okamžitě zvykli. Nemusí nikomu volat, chodí jim e-mail s připomínkou, takže se už dlouho nestalo, že by někdo nedorazil. Potýkám se ale s jiným problémem – mám málo času a bohužel se nemůžu naklonovat.“


Zavedení Wellspace: mírnou nervozitu střídá úleva Zavedení Wellspace: mírnou nervozitu střídá úleva Zavedení Wellspace: mírnou nervozitu střídá úleva Zavedení Wellspace: mírnou nervozitu střídá úleva

Stav po téměř dvou letech používání

Díky doporučení spokojených klientů, ale i díky aktivnímu marketingu se Fyzioterapie Fit and Tasty postupně rozrostla o další kolegy. Během té doby se i Wellspace rozšířilo o další funkce a vychytávky.
Klára Vomáčková ale s odstupem stále nejvíce oceňuje základy – funkční rezervační systém a on-line platby. Díky tomu, že platby probíhají předem, nepřichází o peníze ani v případě, kdy se klient na rezervovaný termín nedostaví.
“Wellspace využívám jak v telefonu, tak v počítači. Kdykoliv jsem schopna zrušit lekci i dohledat platbu. Odpovídání na zprávy, které mě dříve hodně zaměstnávalo, úplně odpadlo – Wellspace mi na komunikaci ušetří minimálně hodinu denně.“


Stav po téměř dvou letech používání Stav po téměř dvou letech používání Stav po téměř dvou letech používání Stav po téměř dvou letech používání

Plány do budoucna

Během pandemie se Klára nemohla s klienty 5 měsíců setkávat osobně, takže pro ně začala vytvářet on-line cvičební programy. Mimochodem, měly velmi pozitivní odezvu.
Nyní společně s kolegyní chystají další várku on-line lekcí, které půjdou do světa začátkem roku 2022. V plánu jsou také webináře, které mohou plánovat a vést přímo přes Wellspace, takže je vše na jednom místě.
A co doporučuje Klára Vomáčková těm, kteří mají své studio nebo ordinaci, a systém teprve zvažují?

„Nebojte se toho. Když jsem systém viděla poprvé, měla jsem spoustu “ale”. Teď vidím, že se vše neustále posouvá kupředu a vylepšuje. A hlavně – vyhovuje to klientům. Nemusí nikam telefonovat, nikoho otravovat, mám na Wellspace pozitivní ohlas přímo od nich.“ 


Plány do budoucna Plány do budoucna Plány do budoucna Plány do budoucna